Matematyka,  Matura krok po kroku

Jak zdać maturę z matematyki?

Jak zdać maturę z matematyki?

Jeśli wydaje Ci się, że jest to skomplikowane, to mam dla Ciebie jedną złotą zasadę – skończ pierdolenie. Naprawdę. Jeśli jesteś jedną z tych depresyjnych osób, którym wydaje się, że wszystko jest niezwykle skomplikowane, to matura i tak nie jest Ci potrzebna, bo z takim nastawieniem nie polecisz zbyt daleko. Najpierw definitywnie skończ pierdolenie, później będziemy mogli z powodzeniem przygotować Cię do matury. Kiedy już to zrobisz, będziemy mogli przejść dalej.

Druga sprawa. Najprawdopodobniej nauczyciele powtarzają wam na każdym kroku, że matura jest niezwykle skomplikowana i wszyscy napiszecie ją tragicznie. Niestety, jest to efekt złego przeszkolenia nauczycieli, którzy utknęli gdzieś w średniowieczu. Jest to próba zastraszenia. Oni naprawdę myślą, że motywuje to was do nauki xD

Przedstawiam analogiczną sytuację:

Przechodzi matka z dzieckiem obok bezdomnego i mówi: “Jeśli nie będziesz się uczyć, skończysz jak ten Pan” to przykre, ale do dziś zdarza mi się spotkać rodziców, którzy używają podobnych sformułowań. Wieszałbym jak ubrania. Sirjusli.

 

Matura z matematyki jest prosta!

Powtarzam teraz: MATURA NIE JEST TRUDNA, jeśli ktoś wam to wmówił, to albo jest cyberdebilem albo stosuje powyższą “motywację”.

Trzecia sprawa: większość rzeczy znajdziemy w karcie wzorów. Dla maturzysty jest ona pewnego rodzaju Bogiem, Królem, Mistrzem, Szefem, Kamilem Stochem – jest kluczem do rozwiązania większości zadań. Tylko też bez przesady. Żebyśmy mogli jej użyć, musimy znać podstawy podstaw wszystkich podstaw czyli: ułamki, dodawanie i odejmowanie, podstawy procentów, itd. Warto też używać mózgu, przydaje się. 

W tym kursie, a także w naszych kursach wideo, które polecamy, bo jest więcej heheszków, opowiemy wam o wszystkim, co jest wam potrzebne.

Dlaczego warto nam zaufać? 

O naszych kompetencjach niech świadczy fakt, że średni wynik z matury podstawowej jaki mieliśmy w tym roku to 76% oraz drugi fakt – większość przyszła do nas po to, żeby po prostu zdać – przeważnie uczniowie z klas humanistycznych.

Jeśli uważasz, że nie masz zaległości z gimbazy, przejdź od razu do zakresu maturalnego. My sugerujemy mimo wszystko abyś jednak powtórzył podstawy i przeszedł do następnego kroku, czyli powtórka do matury z matematyki.

Program Matura 30%+

MATURA 30%+ logo

Dodatkowo zapraszamy na serię śmieszków na naszym YouTubowym kanale ZdajNa100. Z pewnością znajdziecie tam to, czego szukacie! 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *